Bez strachu przed wyzwaniem

Trenowanie bokserów to zadanie dla specjalisty, który nie boi się wyzwania. Takiego, którego buduje każda porażka i cieszy każde zwycięstwo. To sport dla wytrzymałych i zatwardziałych mężczyzn, którzy nie boją się stawiać sobie poprzeczki ciągle wyżej i wyżej. Takie właśnie jest Boxing School, które pozwala nam na zrównoważony rozwój i stały postęp, jeżeli tylko odpowiednio dobieramy taktykę do walk swoich podopiecznych.

Nunchaku w Polsce

Wielkie sportowe emocje

To właśnie jedna z tych taktycznych gier sportowych, w których dominuje rozwaga i sportowe emocje. Tych ostatnich z pewnością nie brakuje, ponieważ co rusz stajemy przed nowymi wyzwaniami, co rusz staramy się wywalczyć sobie jak najlepsze miejsce w naszej lidze, i stale polujemy na najważniejszą z walk, która może przynieść nam pas.

Gatunek boksera

Tu, trenując jednego z czterech różnych rodzajów zawodników, możemy nie tylko wywalczyć pas, ale i stoczyć dziesiątki pojedynków broniąc go. Nie warto jednak zbyt długo pozostawać w niższych ligach – lepiej awansować do kolejnej, gdzie jednak nasza kariera częściowo rozpoczyna się od nowa. Od najniższych szczebli drabinki, na której szczycie znów jest kolejny tytuł.

Dla fanów sportów walki i zarządzania

Boxing School to gra zarówno dla dorosłych, jak i młodzieży. Na każdym kroku – poczynając od planowania treningu i dni wolnych od wysiłku, po samą taktyczną walkę na ringu, sprawdzane są nasze umiejętności logicznego myślenia, taktyki i planowania. Tylko od naszych wysiłków zależy bowiem, czy nasza szkółka ma fundusze na rozwój, trening i walki, czy powoli stacza się w dół, notując kolejne rekordowe zadłużenia.

Zajmujemy się tu więc zarówno samymi zawodnikami, ich treningiem i taktyką walki, jak i finansami naszej małej szkółki, która może rozrosnąć się w krajowego giganta. Ponadto do naszej dyspozycji zostały oddane dodatkowe zdolności, których nabywamy wraz z doświadczeniem. Zarządzamy także zdolnościami naszych pięściarzy, dzięki, którym zaczynają oni powoli coraz bardziej walczyć taktycznie, ale także i wykorzystywać swoje największe atuty.